استاندار هرمزگان در مراسمی از برگزیدگان جشنواره امتنان از کارگران و واحدهای نمونه و کارفرمای سلامت محور استان تجلیل کرد.

در این مراسم, “فریدون همتی” گفت: کارگران در شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها و بحران اقتصادی ناشی از کرونا همچنان دست از تلاش بر نداشته و با حرکت جهادی و برای بهبود شرایط اقتصادی تلاشی مضاعف دارند. وی افزود: رعایت پروتکل های بهداشتی و صیانت از نیروی کار باید مد نظر باشد و بازرسان کار نظارت مستمری بر این امر داشته باشند چرا که این یک موضوع مهم است و نباید با آن عادی برخورد شود. همتی اظهارداشت: بنگاههای اقتصادی باید با حفظ اشتغال خود به کار ادامه دهند و نباید در این شرایط نیروی کار خود را تعدیل کنند مگر اینکه که در این زمینه توجیه داشته باشند. استاندار هرمزگان گفت: زندگی بر مدار همت و تلاش کارگران می چرخد و همه باید قدردان این زحمت کشان باشیم. وی بر رعایت پروتکل های بهداشتی در مشاغل مختلف و حساسیت بر این موضوع تاکید کرد و گفت: همه باید برای قطع زنجیره کرونا تلاش کنند. وی بیان داشت: در این شرایط سخت مدیران باید نگاه فراسازمانی داشته باشند و در همه زمینه ها باید با تجزیه و تحلیل داده ها بمنظور تصمصم گیری موثر و برنامه ریزی در همه حوزه ها به دولت و مردم کمک کنند. مدیرکل تعاون و کار هرمزگان نیز در این مراسم گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تاثیر بحران آن بر روی برخی از بنگاههای اقتصادی و احتمال تعدیل نیرو, با مدیران این شرکتها جهت حفظ اشتغال وارد مذاکره شدیم.

در این مراسم استاندار هرمزگان از جناب آقای دکتر حقیقی مدیرعامل شرکت تولید روی بندرعباس ، واحد نمونه خانه بهداشت کارگری و گروه کار نمونه از بخش صنعت آقایان امید مریدی ، احمد رضا عباسی واکبر نساجی با اهدای تندیس تقدیر کرد و همچنین آقای ابراهیمی مدیرکل تعاون و کار هرمزگان با لوح تقدیر از برگزیدگان این جشنواره تقدیر کردند.

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت تولید روی بندرعباس میباشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Top