به گزارش روابط عمومی شرکت تولیدروی بندرعباس، جناب آقای دکتر حسین کامران حقیقی صبح امروز با صدور پیامی فرارسیدن  روز جهانی محیط زیست و آغاز هفته محیط زیست را به همه تلاشگران، دوستداران و حامیان محیط زیست تبریک گفت. متن پیام بدین شرح می باشد: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

« إِنَّا جَعَلْنا ما عَلَى الْأَرْضِ زِينَةً لَها لِنَبْلُوَهُمْ أَيُّهُمْ أَحْسَنُ عَمَلًا »

طبیعت و محیط زیست، موهبتی خداوندی است که از مجموعه موجودات، منابع، عوامل و شرایط محیطی که در اطراف هر موجود زنده وجود دارد و ادامه حیات موجود به آن وابسته است، به وجود می‌آید. آدمی از ابتدای خلقت برای ادامه حیات و فراهم نمودن شرایط بقا شروع به دخل و تصرف در طبیعت نموده و بدین سان پیوندی ناگسستنی با آن برقرار می نماید.

«زیست برای توسعه پایدار ایران»

شرکت تولید روی بندرعباس موفق به کسب گواهینامه‌ی مدیریت زیست محیطی( ایزو ۱۴۰۰۱ ویرایش ۲۰۱۵) شده که اجرای این مهم گامی موثر در هماهنگی با شاخص های جهانی در حفاظت از محیط زیست و کاهش آلودگی ها می باشد. این شرکت در راستای حفظ محیط زیست و تحقق توسعه پایدار، برنامه های مختلفی را در دست اجرا دارد و متناسب با اختصاص بودجه ها و حمایت های سازمانی نیز تعهد ۲۵ درصدی در ایجاد فضای سبز با استفاده از گونه های بومی را محقق ساخته است. اینجانب پنجم ژوئن، روز جهانی محیط زیست و آغاز هفته محیط زیست را به همه تلاشگران و حامیان محیط زیست تبریک عرض نموده، امیدوارم که این روز فرصتی را فراهم ‌آورد تا نگاه عمیق‌تری نسبت به این مسئله پیدا کرده و در حفاظت از محیط زیست برای نسل های آینده مسئولانه‌تر رفتار کنیم.

 

دکتر حسین کامران حقیقی

کلیه حقوق وب سایت متعلق به شرکت تولید روی بندرعباس میباشد.استفاده از اطلاعات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
Top